AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI

Mali Przedsiębiorcy Gdynia

NAJLEPSZY KURS ZARADNOŚCI I KREATYWNOŚCI DLA DZIECI W WIEKU 4-9 LAT

✅Czym są warsztaty?

Mali Przedsiębiorcy to atrakcyjne warsztaty dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych ukierunkowane na szeroko pojętą edukację w zakresie finansów, ekonomii oraz promocję przedsiębiorczej postawy. Zajęcia prowadzimy na terenie przedszkoli, szkół oraz innych placówek edukacyjnych, a także w siedzibach firm.

Czego uczymy?

Na zajęciach uczymy, jak mądrze wydawać pieniądze (nawet najmniejsze kwoty) i jak oszczędzać. Kształcimy w dzieciach spojrzenie na świat w typie Małego Milionera, by nigdy nie musiały liczyć na innych, lecz na siebie i swoje umiejętności.

Na naszych warsztatach dzieci zaczynają rozumieć:
· skąd rodzice biorą pieniądze i że nie „ze ściany”, czyli bankomatu,
· że pieniądze nie służą tylko po to, by wydawać je na przyjemności,
· że oszczędzanie jest potrzebne.

Dowiadują się też:
· czym jest budżet domowy,
· jak płacić mniej i podejmować mądre decyzje zakupowe,
· jak nie ulegać reklamie i zachować ostrożność w „czytaniu” rabatów i promocji,
· jak rozróżnić „dobry dług” od „złego długu”,

Poza tym poznają historię pieniądza, podstawowe terminy (waluty, podatki, kredyty) oraz inspirujące sylwetki słynnych milionerów i miliarderów m.in. Warrena Buffetta czy Carlosa Slim Helu. Uczą się zasad fair play, wartości wolontariatu, umiejętności interpersonalnych, zaradności i tego, że pieniądze są ważne, ale nie wszystko można za nie kupić.

Jak uczymy?

Nasze zajęcia mają formę zabawy. Nie prowadzimy wykładu, bo wiemy, że dzieci słabo tolerują nudne pogadanki. Za to dużo się bawimy, śmiejemy i ruszamy. Angażujemy wyobraźnię dzieci i motywujemy je kreatywnymi wyzwaniami. Korzystamy ze specjalnie przygotowanych pomocy edukacyjnych, jak karty pracy i rekwizyty np. zabawkowy bankomat, własna waluta, karty płatnicze. Nad przebiegiem zajęć czuwają wykwalifikowani trenerzy.

Zalety warsztatów:

· atrakcyjna i angażująca forma (dzieci świetnie się z nami bawią)
· praktyczna tematyka (dzieci zdobywają realne umiejętności i wyrabiają w sobie dobre nawyki)
· różnorodne scenariusze

Dlaczego warto uczyć dzieci przedsiębiorczości?

Nauka od najmłodszych lat jest najcenniejsza, bo wtedy wyrabiamy nawyki, które procentują w dalszym życiu, uczymy się spojrzenia na świat i określamy swoją rolę w tym świecie. Skoro pieniądze są jednym z najważniejszych obszarów życia każdego człowieka, warto o nich rozmawiać zawczasu - już z najmłodszymi.

Mądre gospodarowanie pieniędzmi jest jedną z najbardziej użytecznych umiejętności. Sprawia, że nie musimy co miesiąc martwić się, jak powiązać koniec z końcem i otwiera drzwi do wielu nowych możliwości.

Przedsiębiorcze dzieci mają łatwiej. Nie tylko potrafią zgromadzić oszczędności, ale też aktywnie spełniać swoje marzenia. Są konsekwentne, uparte i rozsądne.To cechy cenne nie tylko w dzieciństwie, ale w całym życiu.

Jolanta Kozeracka

Edukator, Neurodydaktyk oraz Trener biznesu, Trener procesu grupowego

Właścicielka Centrum Edukacyjnego EDUVO.

W swojej wieloletniej pracy edukacyjnej towarzyszyła dzieciom i młodzieży w ich rozwoju. Obecnie podejmuje wyzwanie pracy z najmłodszymi w zakresie kompetencji miękkich oraz emocji. Wychodzi poza szablony edukacji systemowej wdrażając do pracy metodykę opartą na najnowszych badaniach nad pracą mózgu oraz empatii.

W pracy skoncentrowana na własnym rozwoju, a także realizacji celów zgodnych z misją i strategią firmy. Prywatnie – szczęśliwa żona oraz mama 20-letniej córki. Pasjonatka podróży i pływania.

Image

Kontakt

Centrum Edukacyjne
Stefana Batorego 23/5 p. III
81-365 Gdynia
biuro@eduvo.pl
tel. 690-015-682
Numer konta bankowego:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 16:00 – 20:15
Środa: 16:00 – 20:15
Czwartek: 16:00 – 20:15
Piątek: 16:00 – 20:15
Sobota: 9:00 – 15:00
Niedziela: nieczynne

Administrator

Centrum Edukacyjne
Jolanta Kozeracka
ul. Stefana Batorego 23
81-365 Gdynia
NIP: 612-105-03-36

Dzielnice: Babie Doły Chwarzno-Wiczlino Chylonia Cisowa Działki Leśne Dąbrowa Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie-Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino-Radiostacja Witomino-Leśniczówka Wzgórze św. Maksymiliana

Oferta Kursów

Godziny otwarcia

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 16:00 – 20:15
Środa: 16:00 – 20:15
Czwartek: 16:00 – 20:15
Piątek: 16:00 – 20:15
Sobota: 9:00 – 15:00
Niedziela: nieczynne

Kontakt

Centrum Edukacyjne
Stefana Batorego 23/5 p. III
81-365 Gdynia
biuro@eduvo.pl
tel. 690-015-682
Numer konta bankowego:
97 1090 2590 0000 0001 2966 8724

$( ".fade/fade.in" ).stop();