Szanowni Państwo, 
dla lojalnych klientów przygotowaliśmy PIERWSZĄ promocję AKCJA KONTYNUACJA.

Szanowni Państwo, 

pracujemy i przygotowujemy dla Was ciekawe rozwiązania na tegoroczne wakacje 2020.

Centrum Edukacyjne EDUVO w ramach programu "Akademia Dzielnicowa" oraz "Szkoła Mistrzów" będzie miało okazję przeprowadzić warsztaty dla dzieci oraz szkolenia dla nauczycieli już od września 2020r.

Style wychowawcze mają wielki wpływ na życie dzieci.

Czym są warsztaty?

Mali Przedsiębiorcy to atrakcyjne warsztaty dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych ukierunkowane na szeroko pojętą edukację w zakresie finansów, ekonomii oraz promocję przedsiębiorczej postawy. Zajęcia prowadzimy na terenie przedszkoli, szkół oraz innych placówek edukacyjnych, a także w siedzibach firm.

Czego Twoje dziecko nauczy się na tym kursie?

 Na naszych zajęciach Dzieci uczą się szycia ręcznego i przerabiania ubrań, profesjonalnego rysunku, technik plastycznych i wyczucia estetyki i kolorów. Poznają też rodzaje, zastosowanie i sposoby upinania tkanin, a także historię mody.

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

Oferowane przez nas zajęcia rozbudzają intelektualne zdolności dzieci I dają impuls, by z przyjemnością pogłębiały swoją wiedzę programistyczną. 

Dzieci uczą się poprzez zabawę – rozwiązując zagadki i łamigłówki, podejmując wyzwania i tworząc. Uczymy wielu języków programowania i pokazujemy, jak można wykorzystać zdobyte umiejętności. 

Zwracamy także uwagę, jak mądrze i bezpiecznie korzystać z nowych technologii.

W Matplanecie wierzymy, że kluczowymi umiejętnościami pozwalających dzieciom osiągać sukcesy są umiejętności matematyczne i logicznego myślenia. Wiemy również, że każde dziecko posiada wrodzone zamiłowanie do liczb i znajdowania regularności w świecie. Te zamiłowania trzeba rozwijać, aby dzieci ich nie zagubiły. 

Dzieci u nas uczą się matematyki i logiki, ale nie w sposób szkolny – poznają je przez rozwiązywanie problemów, a wiedzę przyswajają zupełnie intuicyjnie. Pracujemy wg koncepcji Math Circle stworzonej przez profesorów Roberta i Ellen Kaplan z Uniwersytetu Harvarda w USA. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Drodzy Rodzice,
jak co roku przygotowaliśmy dla Was bezpłatne spotkania edukacyjne, na które serdecznie zapraszamy.
Pragniemy pokazać, jakie korzyści uzyskacie Wy i Wasze dzieci zapisując je na nasze zajęcia.
Przyjdżcie na BEZPŁATNE zajęcia pokazowe we wrześniu.

Stworzyliśmy Centrum Edukacji z myślą o każdym dziecku

Odbiorcami naszych kursów są dzieci w wieku 2-14 lat. Posiadamy szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych, co daje nam możliwość zaproponowania ciekawych warsztatów edukacyjnych.

$( ".fade/fade.in" ).stop();