O nas

O nas

Organizację kursów dla dzieci rozpoczęliśmy od warsztatów z programowania w świecie gry Minecraft od września 2017 roku. W pierwszym roku w naszych zajęciach uczestniczyło 140 dzieci. Od września ofertę kursów rozszerzamy o zajęcia z programowania  (wyższe poziomy) oraz matematyki. W najblizszym roku szkolnym do oferty kursów wprowadzamy język angielski dla dzieci w wieku 2-7 lat oraz warsztaty z emocjami ( 4-12 lat).Nasze warsztaty prowadzą nauczyciele pasjonaci oraz studenci. Podejmujemy współpracę z firmami oraz właścicielami ciekawych projektów edukacyjnych skierowanych do dzieci w wieku 4-14 lat.

Nasze warsztaty

Nasze zajęcia realizujemy w Gdyni oraz Gdańsku. Dysponujemy własnym sprzętem (30 komputerów, 2 serwery, rzutnik, flipchart, ekran). Zarówno miejsca szkoleń oraz nasza firma są ubezpieczone (odpowiedzialność cywilna) i przygotowane do prowadzenia zajęć dydaktycznych. Od 10.03.2014 r. nasza jednostka jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr 2.22/00040/2014). Zajęcia realizujemy w tygodniu i w soboty.

Zajęcia pokazowe

Naszą misją jest przygotowanie najmłodszych do mądrego i świadomego korzystania z nowych technologii.

images

Witamy w naszej szkole

Biuro naszego centrum mieści się w Gdyni, przy ul. Stefana Batorego 23. Od września 2018 r zajęcia będziemy realizować w Gdyni oraz w Gdańsku (oddział w dzielnicy Piecki Migowo/Morena). Dysponujemy własnym sprzętem: 30 komputerów, 2 serwery, rzutnik, flipchart, ekran. Zajęcia realizujemy w tygodniu i w soboty. 

Zarówno miejsca szkoleń oraz nasza firma są ubezpieczone (odpowiedzialność cywilna) i przygotowane do prowadzenia zajęć dydaktycznych. Od 10.03.2014 r. nasza jednostka jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr 2.22/00040/2014). 

Nauczyciele

flat icon
135

Uczniów

flat icon
6

Sal dydaktycznych

flat icon
12

Nauczycieli

flat icon
10

Kursów